Herriko Sarea

izaldarrok.eus-en parte hartzen duten blogen zerrenda:

IZALDARROK.EUS
Xapobixi Aisialdi Elkartea
  • 10
    MAI
    2019
    Zabaldu FacebookenZabaldu Twitter-en
    XAPOSTIRALETAKO ZERRENDA OFIZIALAK (MAIATZA)

    Hemen behean dituzue hilabete honetako zerrendak. Azken hilabetea denez, LH1 eta LH2ko haur guztiak onartu ditugu eta bi taldetan banatu ditugu, denek parte-hartzeko aukera izan dezaten.

    XAPOSTIRALA (LH1 – LH2): 1.TXANDA (Maiatzak 10)

    - Aiara Galparsoro 
    - Inhar Ruiz
    - Elorri Geresta
    - Beñat Oyarbide
    - Aiala Aranburu
    - June Lasa
    - Izar Zufiria
    - Iosu Mendizabal
    - Oier Salaberria
    - Xeber Murua
    - Nerea Montoya

    -Uxue Bereziartu
    - Unai Alberdi
    - Elaia Telleria
    - Maider Albisu
    - Arianne Herzog
    - Ainhoa Albisu
    - Garazi Munduate
    - Oinatz Alberdi
    - Nora Gonzalez
    - Oier Serrano

     

    XAPOSTIRALA (LH3 – LH4): Maiatzak 17

    - Iraia Arzelus
    - Malen Mujika
    - Amaia Aginaga
    - Isabella Mujika
    - Iraia Alustiza
    - Laia Lizarralde
    - Maddi Aranburu
    -Oneka Goiburu
    -Ane Galparsoro
    -Irati Albisu
    -Leire Azurmendi

    - Garazi Acin

    - Eider Piñeiro
    - Aiora Gelbentzu
    - Noa Artola
    - Maren Artola
    - Haizea Erguin
    -Iraitz Iparragirre
    -Lexuri Gallego
    -Sua Murua
    -Larraitz Aldasoro

     

    XAPOSTIRALA (LH5 – LH6): Maiatzak 24

    - Uxue Gonzalez
    - Araitz Galparsoro
    - Elaia Alberdi
    - Sara Mujika
    - Irati Mendizabal
    - Maddi Oiarbide
    -Iraia Serrano
    -Paule Acin

    - Uxua Etxezarreta

    - Maddi Caamaño
    - Elene Alberdi
    - Noa Gomez
    - Saioa Aldasoro
    -Noa Guillamet
    -Udane Zinkunegi

     

    XAPOSTIRALA (LH1 – LH2): 2.TXANDA (Maiatzak 31)

    - Ane Oiarbide 
    - Maren Barreros
    - Uxue Surutusa
    - Izar Etxezarreta
    - Maria Herzog
    - Nerea Iparragirre
    - Leire Urteaga
    - June Guillamet
    - Oihan Remiro
    - Elene Lizarralde
    - Elorri Alberdi

    - Izar Lizarazu

    - June Munarriz
    - Ane Balerdi
    - Irati Legorburu
    - Ion Imaz
    - Andoni Azurmendi
    - Ibai Lopez
    - Udane Urkizu
    - Bidatz Urrestarazu
    - Unax Badiola

     

     

<< 2019, iraila >>
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
      1
 
2
 
3
 
4
 
56
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
      

>> Hurrengo ekitaldiak

AZKEN IRUZKINAK

Boletina /